Akrapovič

 
 
Akrapovič

V rámci rozšiřování programu originálního příslušenství Yamaha, jsme se rozhodli o exklusivní partnerství s proslulým výrobcem výfukových systémů AKRAPOVIČ. Pro váš motocykl nebo skútr ten nejlepší výfukový systém AKRAPOVIČ.

akrap-r1-od-2015-_4.jpgYZF-R6yzf-r3.jpgYZF-R125
VMAXFJR1300/A/ASmt-10-2.jpgmt09-akrap.jpg
mt07-akrap.jpgmt-03-2.jpgmt-125.jpg
xv950-3.jpgbutton_xt660z_tcm114-498153.jpg
akropovic-xmax400.jpgxmax125-a-250.jpg

Je ASI zbytečné VÁM říkat, proč jsme si vybrali AKRAPOVIČ jako nášeho partnera, tak pro osvěžení paměťi:

  1. Inovativní design. AKRAPOVIČ je uznáván jako lídr v oblasti designu výfukových systémů. Nejsou žádné lepší a usměvavější výfukové systémy než AKRAPOVIČ.
  2. Čistý výkon. AKRAPOVIČ výfukové systémy jsou navrženy pro vyšší úrovně výkonu - Pure Power. Snížená hmotnost je dosaženo kombinací správných materiálů a současně aby byl zajištěn optimální průtok výfukových plynů. Větší točivý moment. Více výkonu. Pure Power.
  3. Nezaměnitelný zvuk AKRAPOVIČ. AKRAPOVIČ výfukové systémy - zvuk jako žádný jiný. Hluboký, zvučný zvuk. Zvuk Pure Power. Můžete si vytvořit svůj vlastní zvuk s AKRAPOVIČ.
  4. Osvědčený v závodech. Racing je v jeho krvi. AKRAPOVIČ úspěšně podporuje závodní týmy. Více než šedesát mistrů světa se spoléhali na AKRAPOVIČ, když to na tom opravdu záleželo. Je to volba šampionů, a je jedno zda se závodí na silnici nebo mimo ni. Není lepší hodnocení pro tyto výfukové systémy, než jsou zkušenosti z nejnáročnějších světových závodních tratí.
  5. Výzkum, vývoj a testování. AKRAPOVIČ masivně investuje do výzkumu a vývoje. Nejlepší lidé, nové technologie, nové postupy, využití dat a nejnovější materiály zajišťují, aby AKRAPOVIČ vyvíjel stále nové inovativní produkty. A to s důsledným měřením, testováním a řízením kvality, aby zajistil, že výfukové systémy splňují nejpřísnější ES schválení vrámci norem.
  6. Nejlepší materiály. AKRAPOVIČ používá jen ty nejlepší materiály. Titanové tepelně odolné slitiny pro všechny klíčové části titanových výfuků, ne jen vnější oplášťování jako mnozí z jeho konkurence. Austenitová nerez ocel a uhlíková vlákna, která jsou předem impregnovaná a ultra-light s vysokou pevností v tahu a teplotnou odolností.
  7. Pokročilé technologie. AKRAPOVIČ je průkopníkem ve vývoji a používání technologií se skutečným přínosem pro koncového uživatele. Technologie a její aplikace jsou vyvíjeny in-house. Hydroforming je takový postup, kdy se záhlaví trubky tvaruje použitím tlakové vody. Materiál vytvoří ideální tvar pro optimální průtoku výfukových plynů, bez ztráty pevnosti. AKRAPOVIČ je také uznáván jako průkopník v plastické deformaci titanových slitin a přesného svařování.
  8. State-of-the-Art Factory. Všechny AKRAPOVIČ systémy jsou state-of-the-art, kde je kontrola kvality, vývoj a výroba všech výfukové systémů v jednom místě. To umožňuje vytvoření výfukových systémů AKRAPOVIČ dle vlastních náročných specifikací pro maximální výkon a kvalitu. In-house laboratoře zajistí, že nejnáročnější normy pro schválování a certifikací jsou splněny.
  9. Vášeň a zkušenost Je to vášeň, zkušenosti a odhodlání týmu AKRAPOVIČ, že jen málokdo může konkurovat. Dvacet let oddanosti k rozvoji nejlepších výfukových systémů a touha po dokonalosti v designu, výkonu a zvuku všech svých produktů. Všechny AKRAPOVIČ zaměstnanci pracují s vášní pro své výrobky, pro závodění a pro uspokojování svých zákazníků.
  10. Pozornost k detailu. Je to všechno o detailu. Od vzoru až po balení. Jsou to detaily, na kterých záleží.